KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14731006
nr 1473 1006
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, akvarell, 31x23cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:54:54
1.000 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson